Обележен Дан општине Алексинац
Поводом обележавања Дана општине Алексинац у Дому културе одржана је свечана академија којој су присуствовали министарка за бригу о породици и демографију, Јелена Жарић Ковачевић, представници Нишавског управног округа, као и бројне званице. Свечаност је отворио домаћин скупа, председник општине Алексинац, Далибор Радичевић, који је поздравио присутне и осврнуо се на постигнуте резултате и развојне планове локалне самоуправе. У наставку програма приређен је богат културно-уметнички садржај, а традиционално су уручене плакете и признања најзаслужнијим појединцима и организацијама.Алексинац, територијално највећа општина Нишавског округа, обележава свој Дан низом манифестација, културних програма и концерата који окупљају велики број грађана и гостију.Начелник Нишавског управног округа Петар Бабовић упутио је искрене честитке председнику општине Алексинац, руководству и свим мештанима поводом Дана општине, уз жељу да се успешна сарадња настави и у наредном периоду и да напредак и просперитет Алексинца буду обележје будућих година.














































